úterý 15. května 2012

Nové radosti

Včera dopoledne jsem se stala hrdou tetou krásného Adámka. Můj třetí synovec. Jsem teta celkem šestkrát, takže tímto fifty fifty na pohlaví-)).  Fotku ještě nemám, dnes jsem dostala aspoň MMS  ještě z porodního sálu. Macík a krasavec. Zítra za nima pojedu. Strašně se teším. Budou fotky!!!

A teď ty mnohem přízemnější radosti. Koupila jsem si kuchařku a gril. Obojí je skvělé. Vše pořízeno v jeden den, ale kuchařka pouhou náhodou. Viděla jsem ji ve výloze a věděla jsem hned, že bude moje. Je od Dity Pecháčkové, která vedla před časem časopis Apetit a nyní se mimo jiné stará o časopis obchodu Albert.
Jmenuje se Deník Dity P.  Má obrovský rozměr, ta kniha, a úúúúúžasné fotky.
Tady a tady a taky na facebooku se dovíte více.
Po zběžném prolistování docházím k názoru, že to rozhodně nebyla špatná volba.


A to je ON.


A to z něj po chvilce "vypadlo"
Máme plná bříška, rodinka spokojená, já taky. Můžu jít spát. Dobrou noc.

2 komentáře:

  1. Už jsem jí šla díky tobě obhlídnout :). Musím postupně..teď je řadě Hanka Zemanů. Mám jí půjčenou a dětičkám se podařilo přeškubnout stránku. Gratuluji k Adámkovi...máte prima rodinu!

    OdpovědětVymazat
  2. Ditu Pecháčkovou mám ráda už od její éry v Apetitu, nyní v Albert magazínu. A na tu její skvělou kuchařku mám zálusk už takovou dobu, chodím si ji očuchávat do knihkupectví. Asi budu muset napsat Ježíškovi! A gril vypadá dobře, také nad ním občas uvažuju, že by se mi hodil, na zeleninku atd.

    OdpovědětVymazat